קצת על רמי הראל

aboutmeמלחין, פסנתרן ומעבד.

עובד עם בכירי האמנים בישראל: יהונתן גפן, שמרית אור, יצחק קלפטר, אלון אולארצ'יק, ג'וזי כץ, רונית אופיר, חני דינור, נורית גלרון, לאה שבת, קורין אלאל, אריק סיני, מרינה מקסימיליאן, דינדין אביב, מאיה אברהם ועוד...

מנהל מוסיקלי במופעי מקור של פסטיבל ימי זמר בחולון. עיבד וניהל מוסיקלית את המופע האחרון של נעמי שמר ("אלף שירים ושיר"), אשר הועלה אינספור פעמים ברחבי הארץ.

רמי הוא בוגר מגמת הלחנה ועיבוד בברקלי קולג' בבוסטון, מלחין ומעבד מוסיקה לתיאטרון, טלוויזיה, סרטים ואף למוסיקת פופ מקומית. מלחין שירי משוררים וג'אז עם השפעות של מוסיקה מהעולם ואף הפיק דיסק של קטעים אינסטרומנטליים, "CIRCLES" (מעגלים), עם השפעות של ג'אז אתני.

רמי הפיק מוסיקלית, הלחין ועיבד תקליטורים רבים שיצאו לאור בארץ (לנעמי שמר, אריק סיני, רונית אופיר, תמר גלעדי, ג'וזי כץ ועוד). הוא מנהל מוסיקלית ערבי מחווה למשוררים ומלחינים בתיאטרון הקאמרי, בצוותא ת"א ובפסטיבלי מוסיקה בכל הארץ.

רמי הלחין מוסיקה לסרטים דוקומנטריים ולתיאטרון. הוא הלחין גם מוסיקה להרכבים אינסטרומנטליים והשתתף בפסטיבלים בינלאומיים של ג'אז ומוסיקה אתנית. מנהל מוסיקלית הרכבים קוליים ואינסטרומנטליים.

JoomSpirit